Úvod

Jmenuji se Irena Mandová, narodila jsem se v roce zajíce a jsem kosmetičkou v kosmetickém salonu Kolibřík. Budou to právě moje ruce, které vám provedou profesionální kosmetické ošetření. Kladu důraz na osobní přístup a pro své klienty vybírám jenom to nejlepší. Záleží mi na tom, aby se klienti cítili po ošetření přirozeně, svěže a odcházeli s úsměvem, měli radost, užívali si pohodu a dobrý pocit ze sebe. To je pro mě velmi důležité a je to také to, co po kosmetické péči pak klienti vyzařují a co přenáší na své okolí. Dopřejte si proto v kosmetickém salonu Kolibřík odpočinek a prožijte okamžiky, které pohladí nejen vaši tvář, ale i vaši duši.

Ženy, ale i muži, vyšetřete si prosím v dnešní uspěchané době nějaký čas také jenom pro sebe. Mějte se rádi a dopřejte si kvalitu. Nechte si hýčkat vaši pleť. Budete se cítit velmi příjemně. Zažívejte profesionální ošetření alespoň jedenkrát za měsíc, kdy je velmi efektivní kosmetická masáž dekoltu, krku a obličeje. Žádný přístroj nenahradí dotek ruky. Vaše pleť si při ošetření vezme to, čeho má nedostatek a zlepší se její elasticita. Po kosmetickém ošetření je pleť téměř vyhlazená, svěží a odpočatá.

Spojení odbornosti, profesionální péče a výjimečných produktů přírodní kosmetiky v salonu Kolibřík vám přinese radost z prožitku ošetření, který se projeví na vaši kráse. Ovlivní nejen vaše zdraví, ale přispěje i k celkové harmonii.

Při kosmetických ošetření v salonu KOLIBŘÍK pracuji s přírodními výrobky:

NOBILIS TILIA, Cosmetics ATOK, ENERGY, AROMATERAPIE KH, KHADÍ, WELEDA